sobota, 12 kwietnia 2014

Nowość od Golden Rose - COLOR EXPERT!

Udałam się dziś na tak zwany retail therapy :D Głównie dzięki perswazji kuponów promocyjnych z pisemka Grazia. Miałam 20% zniżki do Golden Rose, więc uznałam, że zaspokoję swój głód lakierowy i jakże się cieszę, że pojechałam!

Lakiery są w sklepach od czwartku i niestety części kolorów już nie było, bo sklep dostał tylko po kilka sztuk (zakupy robiłam w salonie GR w CH Wileńska w Warszawie). Kupiłam łącznie 6 buteleczek. Kolorów było o wiele więcej, ale nie chciałam przekroczyć 100 złotych. Bardzo wpadły mi w oko mroźne mięty, zielenie i błękity, ale rzadko ich używam, dlatego zdecydowałam się na jeden z trzech odcieni nude i bardziej soczyste kolory ;)

Pojemność buteleczki to 10,2ml.
Cena - 5,90. Nie mam co prawda pewności, bo na paragonie mam tylko cenę po obniżce, ale jakoś doszłam do tego jakże zawiłą matematyką na poziomie szkoły podstawowej :| Trochę mi wstyd, że zajęło mi to dobre 20 minut...

Informacje od Pani kasjerki: Lakiery są bardzo mocno napigmentowane, mają mieć dużą wytrzymałość, nie barwić płytki paznokcia (nie będę ryzykować :P) i posiadają szeroki pędzelek (taki sam jak w Rich Color).

Mam duże nadzieje, jeśli chodzi o te cudeńka.

Poniżej zdjęcie przedstawia 5 buteleczek. Zapomniałam kompletnie o kolorze nr 49, który jest bardzo soczystą pomarańczą. Przepraszam za jakość zdjęcia, ale jest już ciemno, a w pokoju mam bardzo słabe światło. Lepsze postaram się zrobić przy swatchach (które, przyrzekam, tym razem zrobię szybciej!).


Dokupiłam jeszcze 8 buteleczek innych lakierów oraz małe perfumowe jabłuszko za 7,90, ponieważ urzekł mnie zapach ;) Numer W62.

Wiem, że ostatnio nie piszę, ale nie miałam po prostu weny... Poza tym, traktuję tego bloga jak hobby. Nie oczekuję niczego od nikogo, po prostu chcę się tu dobrze pobawić, niekoniecznie w zamian za kosmetyki do testowania od różnych firm.

Do jutra, buziaczki.

Marta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jest mi zawsze bardzo miło kiedy ktoś poświęca swój czas, aby zostawić kilka słów. Proszę tylko o nie spamowanie.